Obuwie Chiruca Urales GTX

Technologia GORE-TEX Technologia VIBRAM

Zakres rozmiarów: 36-48
Cholewka: Hydrofobowy Nubuck oraz Nappa
Podeszwa: Vibram® Schwarzwald
Membrana: Gore-Tex® Performance Comfort
Waga: 680g

Więcej szczegółów

Wyślij wiadomość

CENA:

1 049,00 PLN brutto

Ocena produktu przez Klientów

Chiruca HUNTING to buty zaprojektowane z uwzględnieniem specyficznych potrzeb myśliwych. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie: Gore-Tex, Vibram, BOA, gwarantują wygodę, komfort, bezpieczeństwo i wytrzymałość przez długi okres użytkowania. Bardzo szeroka gama modeli zaspokoi wszelkie potrzeby myśliwych, w każdych warunkach terenowych, pogodowych i klimatycznych. W ofercie dostępna również odzież przeznaczona dla myśliwych.

Urales

Buty wykonane ze skóry Nubuck – najbardziej wytrzymałej ze skór. Są wystarczająco wysokie żeby chronić kostkę przed skręceniem, ale jednocześnie na tyle niskie, że nie krępują ruchów całej stopy. Dzięki membranie GORE-TEX, wilgoć powstająca podczas używania butów, będzie mogła odparować, a jednocześnie woda z zewnątrz nie przedostanie się do wnętrza buta. Dodatkowo język jest wszyty za pomocą miecha co gwarantuje, że woda nie przedostanie się do środka buta.

Specjalnie zaprojektowane haki, umieszczone w połowie wysokości buta (na wysokości kostki) pozwalają na zasznurowanie dołu i góry cholewki z inną siłą zacisku, dzięki temu stopa nie będzie uciskana i jednocześnie nie będzie się przemieszczać do przodu lub do tyłu wewnątrz buta.

Podeszwa Vibram jest wykonana z gumy, która jest twardsza od poliuretanu i gwarantuje wysoką odporność mechaniczną na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki większej sztywności podeszwy, buty idealnie nadają się w trudny, nierówny teren.

Model URALES jest również dostępny w wersji FORCE, która posiada dodatkowe wzmocnienie na palcach, co zwiększa ich ochronę przed kontuzją.

Napisz opinię

Obuwie Chiruca Urales GTX

Obuwie Chiruca Urales GTX

Zakres rozmiarów: 36-48
Cholewka: Hydrofobowy Nubuck oraz Nappa
Podeszwa: Vibram® Schwarzwald
Membrana: Gore-Tex® Performance Comfort
Waga: 680g

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe