Obuwie Chiruca Koala

Zakres rozmiarów: 38-47
Cholewka: Wytłoczony Nubuck
Podeszwa: Xtra - dwuwarstwowy poliuretan
Membrana: -
Waga: 510g

Więcej szczegółów

Wyślij wiadomość

CENA:

479,00 PLN brutto

Ocena produktu przez Klientów

Chiruca HUNTING to buty zaprojektowane z uwzględnieniem specyficznych potrzeb myśliwych. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie: Gore-Tex, Vibram, BOA, gwarantują wygodę, komfort, bezpieczeństwo i wytrzymałość przez długi okres użytkowania. Bardzo szeroka gama modeli zaspokoi wszelkie potrzeby myśliwych, w każdych warunkach terenowych, pogodowych i klimatycznych. W ofercie dostępna również odzież przeznaczona dla myśliwych.

Chiruca Koala

Chiruca Koala z serii Hunting (myśliwskiej) to model dedykowany do wędrówek po terenach zalesionych i miejskich. Sprawdzi się także świetnie podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Niska cholewka z nubuku połączona została z bardzo wygodną profilowaną podeszwą z poliuretanu, który składa się z dwóch warstw – dolnej, która jest  twarda i odporna na tarcie oraz górnej, która jest miękka dzięki czemu zapewnia lepszą amortyzację i większy komfort. Cholewka z nubuku została poddana procesowi impregnacji Scotchgard™3M, dzięki czemu nie chłonie wody.

 

Cechy produktu:

  • klasyczne, eleganckie miejskie buty
  • cholewka z nubuku (impregnacja Scotchgard™3M)
  • poliuretanowa podeszwa o podwójnej gęstości - elastyczna, lekka, absorbująca wstrząsy, wytrzymała i odporna na ścieranie
  • miękkie wkładki
  • trwałe sznurówki

Napisz opinię

Obuwie Chiruca Koala

Obuwie Chiruca Koala

Zakres rozmiarów: 38-47
Cholewka: Wytłoczony Nubuck
Podeszwa: Xtra - dwuwarstwowy poliuretan
Membrana: -
Waga: 510g

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe