Obuwie Chiruca Alaska GTX

Technologia GORE-TEX Technologia VIBRAM

C44765

Zakres rozmiarów: 38-47
Cholewka: Hydrofobowa Nappa oraz Nubuck
Podeszwa: Vibram® Schwarzwald
Membrana: Gore-Tex® Insulated Comfort
Waga: 800g

Więcej szczegółów

Wyślij wiadomość

CENA:

1 269,00 PLN brutto

Ocena produktu przez Klientów

Chiruca HUNTING to buty zaprojektowane z uwzględnieniem specyficznych potrzeb myśliwych. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne technologie: Gore-Tex, Vibram, BOA, gwarantują wygodę, komfort, bezpieczeństwo i wytrzymałość przez długi okres użytkowania. Bardzo szeroka gama modeli zaspokoi wszelkie potrzeby myśliwych, w każdych warunkach terenowych, pogodowych i klimatycznych. W ofercie dostępna również odzież przeznaczona dla myśliwych.

Alaska GTX – to model dla najbardziej wymagających osób, które szukają niezawodnych, trwałych i funkcjonalnych butów. Wysoka cholewka sięgająca do łydki została wykonana z kombinacji skór nubuk oraz nappa. Miechowa konstrukcja języka chroni przed wpadaniem kamieni i piasku do wnętrza buta. Model posiada dodatkowe wzmocnienie z tyłu cholewki oraz gumowy otok na palce. Specjalne haki z podwójnym nitem, umożliwiają sznurowanie góry i dołu cholewki z inną siłą zacisku, dzięki czemu stopa nie przemieszcza się do przodu i do tyłu wewnątrz buta, przy zachowaniu wysokiego komfortu użytkowania butów.

Membrana Gore-Tex® Insulate Comfort zapewnia odpowiedni komfort cieplny w niskich temperaturach, nie przepuszcza wody do środka buta, zachowując przy tym bardzo wysoki poziom „oddychalności”.

Podeszwa Vibram® Schwarzwald jest wykonana z gumy i gwarantuje wysoką odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki większej sztywności śródpodeszwy, buty bardzo dobrze sprawdzają się trudnym i nierównym terenie.

 

Cechy produktu:

- cholewka: nubuk, nappa,
- membrana Gore-Tex® Insulate Comfort,
- podeszwa Vibram® Schwarzwald,
- wzmocnienia na pięcie i palcach,
- haki z podwójnym nitem,
- wytrzymałe haczyki,
- miękkie wkładki,
- wytrzymałe sznurowadła.

 

Napisz opinię

Obuwie Chiruca Alaska GTX

Obuwie Chiruca Alaska GTX

Zakres rozmiarów: 38-47
Cholewka: Hydrofobowa Nappa oraz Nubuck
Podeszwa: Vibram® Schwarzwald
Membrana: Gore-Tex® Insulated Comfort
Waga: 800g

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe