Buty Chiruca – dla każdego!

Buty Chiruca – dla każdego!

Hiszpańska marka butów Chiruca posiada w swojej ofercie bogatą kolekcję butów do pieszych wędrówek, przez trekking, aż po techniczne wyprawy górskie.

Wszystkie modele linii do wędrówek – Hiking posiadają podeszwy z poliuretanu o podwójnej gęstości, dzięki temu są odpowiednie na długie marsze (także np. Camino de Santiago) ze względu na swoją elastyczność, amortyzację i niską wagę.

Linia Trekking zawiera bardziej techniczne, gumowe podeszwy cenionej na całym świecie marki Vibram, co czyni je modelami, które sprawdzą się u bardziej zaawansowanych miłośników wędrówek po wymagającym, górskim terenie.

Modele męskie posiadają gumowe podeszwy Vibram, które odznaczają się doskonałą przyczepnością. Modele damskie, produkowane na nieco węższych kopytach oraz w bardziej kobiecych kolorach i wzorach, są wyposażone w podeszwy Vibram ze śródpodeszwami wykonanymi z phylonu, który dodatkowo amortyzuje i zapewnia większy komfort podczas marszu.

Cholewki wszystkich butów marki Chiruca wykonane są z  najwyższej jakości skór: nubuku, nappy i dwoiny oraz Cordury.  Wszystkie posiadają niezawodną, wodoodporną i oddychającą membranę Gore-Tex, która zapewnia odpowiedni komfort podczas wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu, niezależnie od tego, czy przyjdzie nam wędrować w deszczu, błocie czy śniegu.

Dzięki temu buty marki Chiruca są idealnym obuwiem do uprawiania turystyki pieszej i trekkingu. Dodatkowo ich legendarna wytrzymałość sprawia, że to buty, które kupuje się na długie lata!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe