Najbardziej miejskie obuwie Chiruca - linia Travel

Najbardziej miejskie obuwie Chiruca - linia Travel

Jesienno-zimowa linia Travel marki Chiruca obejmuje modele dla kobiet i mężczyzn, przeznaczone głównie do użytku miejskiego. To buty dla osób, które stawiają na komfort  podczas miejskich spacerów, wycieczek, wyjazdów czy wypadów za miasto.

Tegoroczną nowością jest model Riojan - o sneakersowo, sportowej stylistyce. Elementami, które go wyróżniają jest superlekka, amortyzująca śródpodeszwa wykonana z phylonu oraz znana i ceniona zewnętrzna podeszwa Vibram.

Modele linii Travel zostały wykonane z najwyższej jakości skór nubukowych, licowych i dwoiny - dzięki tym materiałom można uzyskać balans pomiędzy wygodą a elegancją. Dzięki zastosowaniu membrany Gore-Tex buty nadają się do użytku przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych, zapewniając wodoodporność i odpowiedni poziom oddychalności.

Damskie modele linii Travel są wyposażone w podeszwy Xtra Comfort wykonane z poliuretanu o podwójnej gęstości. Odznaczają się niską wagą i elastycznością, dzięki czemu zapewniają odpowiedni komfort. Męskie buty zależnie od modelu mogą posiadać podeszwy z gumy Vibram (w tym Megagrip - słynący z doskonałej przyczepności na niemal każdej nawierzchni) lub podeszwy o podwójnej gęstości składające się z podeszwy środkowej z phylonu oraz gumy.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe