Koszulki z ochroną przed kleszczami – idealne do lasu!

Koszulki z ochroną przed kleszczami – idealne do lasu!

Hiszpańska marka Chiruca dla myśliwych na początek sezonu, a także dla wszystkich innych miłośników lasu oferuje koszulkę z krótkim rękawem Dahlia oraz koszulkę polo Ivar o wyjątkowych właściwościach.

Koszulki z ochroną przed kleszczami.

Obie koszulki zostały wykonane w technologii Vital Protection – niezwykle skutecznej ochrony przed gryzącymi owadami wywołującymi poważne choroby takie jak malaria, denga czy wirus Zika. Odzież posiada środek, który odstrasza komary oraz kleszcze co radykalnie mniejsza zagrożenie dla zdrowia zawiązane z ukąszeniami (niestety kleszcze przenoszą m.in. boreliozę).

Oprócz zapobiegania ukąszeniom koszulki posiadają również inne zalety – chronią przed przykrym zapachem, są antybakteryjne i przyjazne dla środowiska. Co więcej – działają bardzo długo dlatego że ich działanie przeciw kleszczom i komarom po 20 praniach utrzymuje skuteczność na poziomie 91%.

Koszulki są wykonane z materiału antypillingowego (czyli takiego, który się nie kulkuje). Na uwagę zasługują również detale, niska waga, doskonała oddychalność i elastyczność, dzięki której oba modele dopasowują się do kształtu ciała i nie powodują podrażnień.

To idealna odzież dla osób spędzających dużo czasu w lesie! Zarówno Dahlia jak i Ivar będą dostępne w sprzedaży od września 2020.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe