Sandały Chiruca dla kobiet!

Sandały Chiruca dla kobiet!

Hiszpańska marka Chiruca podobnie jak w latach ubiegłych przygotowała dla kobiet kolekcję sandałów na lato. Dwie, całkowicie odrębne linie - jedna przeznaczona do użytku miejskiego a druga typowo outdoorowa sprawiają, że szeroka gama modeli jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i potrzebom.

Tegoroczna kolekcja została wzbogacona o modele miejskie oraz nowe kombinacje kolorystyczne, w tym połączenie szarości z czernią, którym towarzyszy turkus i róż.

Oprócz zyskania świeżego wyglądu kluczową cechą tych modeli są parametry techniczne. Syntetyczne i tekstylne materiały, gumowe podeszwy ze śródpodeszwami z ultralekkiej pianki Phylon amortyzujące ciężar ciała oraz niska waga samych butów zapewniają odpowiedni komfort podczas ich użytkowania.

Najbardziej spektakularną nowością 2020 roku jest model Madeira. To otwarte sandały, których design wyraźnie nawiązuje do najnowszych trendów, które można zauważyć na ulicach. To świeży, młodzieńczy i nieco buntowniczy model. Został w całości wykonany z materiałów tekstylnych, posiada nową podeszwę z pianki EVA o dwóch gęstościach z gumową podeszwę zewnętrzną.

Niezależnie od tego, czy chcesz odwiedzić miasto w środku lata czy wybrać się na spacer po lesie czy górach - sandały Chiruca będą zawsze najlepszym rozwiązaniem!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe