Buty trekkingowe oraz wielofunkcyjne dla najmłodszych

Buty trekkingowe oraz wielofunkcyjne dla najmłodszych

Kolekcja butów Chiruca obejmuje również modele dla dzieci – wygodne i solidne obuwie jest w końcu dla nich szczególnie istotne! Obuwie trekkingowe jest niezbędne najmłodszym, aby komfortowo spędzili czas na wycieczkach – szkolnych, z przyjaciółmi czy rodziną, weekendowych wycieczkach w góry, na obozach i innych wyjazdach.

Buty trekkingowe oraz wielofunkcyjne

Do tej pory oferta dziecięca obejmowała wyłącznie modele trekkingowe, jednak od tego roku do portfolio marki dołączyły również wielofunkcyjne, niskie modele w trzech wariantach kolorystycznych. Każde z tych butów posiadają system sznurowania przystosowany do potrzeb i umiejętności najmłodszych – zapewniający szybkie, pewne i bezproblemowe wiązanie.

Model Troll to znane już buty turystyczne, które są dostępne w rozmiarach od 25 do 40. Jeśli jednak mowa o nowych butach wielofunkcyjnych – Rayo – to można je nabyć w przedziale od rozmiaru 29 do 38.

Buty trekkingowe oraz wielofunkcyjne

Buty Troll zostały wykonane z wysokiej jakości skóry zamszowej. Dwuwarstwowa (a także dwukolorowa) podeszwa poliuretanowa zapewnia lekkość oraz amortyzację, które są niezbędne do tego, by spacery były jak najbardziej komfortowe. Dzięki zastosowaniu materiału o niskiej gęstości, stopa prawidłowo pracuje, a odpowiedni bieżnik zapewnia jednocześnie optymalną przyczepność na niemal każdej (zarówno suchej jak i mokrej) nawierzchni.

Nowe buty Rayo posiadają cholewkę z materiałów syntetycznych oraz tekstylnych, a także dwukolorową, gumową podeszwę ze śródpodeszwą. To rozwiązanie zapewnia lekkość oraz odpowiednią amortyzację podczas marszu.

Oba modele są wyposażone w całkowicie wodoodporną a jednocześnie oddychającą membranę Gore-Tex, która zapewnia odpowiedni komfort niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wesołe, jasne kolory na pewno spodobają się dzieciom, które chętnie założą je na swoje stopy!

Buty trekkingowe oraz wielofunkcyjne

W ofercie marki Chiruca znajduje się również kilka wartych uwagi modeli, które posiadają na tyle szeroką gamę rozmiarów, że będą doskonale nadawać się również dla dzieci i nastolatków. Są to np. Panticosa GTX, Ordesa GTX, Biescas GTX, Sarria GTX oraz Cameros – dostępne od rozmiaru 34 a także Riglos, który można kupić już w rozmiarze 27.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe