Nowe modele turystyczne dla mężczyzn od Chiruca

Nowe modele turystyczne dla mężczyzn od Chiruca

Chiruca przedstawia dwie nowości męskich butów do wycieczek górskich i wędrówek po bezdrożach. Model Anglirú został wykonany z nubuku w atrakcyjnych wzorach i kolorach. Posiada nietuzinkowe wstawki i dwukolorową podeszwę oraz zwracające uwagę sznurowadła. Poliuretanowa podeszwa z dwóch warstw o różnych gęstościach w połączeniu z atrakcyjną kolorystyką sprawiają, że but nie może się nie podobać.

Angliru

Jeśli chodzi o drugą z nowości – model Segovia to but o bardziej klasycznym wyglądzie, wykonany ze skóry nubukowej w kolorze brązu. On również posiada taką poliuretanową podeszwę o podwójnej gęstości – do jej zalet należy lekkość, doskonała ergonomia i elastyczność, które zapewniają odpowiedni komfort podczas wyjazdów i wypraw.

Segovia

To jednak nie wszystko – w najnowszym katalogu marki Chiruca można zwrócić uwagę na to, że kilka sprawdzonych modeli zyskało nowe, świeże kombinacje kolorystyczne, które przyciągają uwagę!

Wszystkie modele linii Hiking posiadaną dwuwarstwowe podeszwy z poliuretanu o rożnych gęstościach, które są odpowiednie do długich spacerów czy nawet pokonywania tras takich jak Camino de Santiago czy Główny Szlak Beskidzki – przez wzgląd na swoją elastyczność, doskonałą amortyzację i lekkość. Każdy model posiada również wodoodporną a jednocześnie oddychającą membranę Gore-Tex, która zapewnia optymalny komfort termiczny, odprowadzanie wilgoci i ochronę przed wodą. Doskonałej jakości skóra hydrofobowa jest dodatkowo gwarantem długiej żywotności oraz pełnej satysfakcji.

Poznaj nowości marki Chiruca!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe