Buty trekkingowe dla kobiet

Buty trekkingowe dla kobiet

Hiszpańska marka Chiruca od zawsze zwraca szczególną uwagę na modele, które są dedykowane wyłącznie dla kobiet po to, by lepiej dopasowywały się do kobiecych stóp a kolory bardziej odpowiadały ich gustom.

Lekka linia trekkingowa dla kobiet została wzbogacona o dwa ekskluzywne modele: Monique i Telma, oba w kilku wariantach kolorystycznych. Buty posiadają techniczne podeszwy Vibram Pillow ze śródpodeszwą phylon, która zapewnia odpowiednią amortyzację, a dzięki temu, że but jest zwężany, dobrze dopasowuje się do kobiecej stopy, a tym samym zwiększa komfort podczas marszu i górskich wędrówek, co ma znaczenie głównie przy długich spacerach i trekkingach.

Damskie buty Chiruca

Warto również wspomnieć o nowości na sezon 2018/2019 – modelu Biescas z nową, dwukolorową podeszwą Sport Xtra i w dwóch wersjach kolorystycznych (niebieskiej i czerwonej). Podeszwy Xtra są wykonane z nowej generacji poliuretanu, który nie ulega hydrolizie, nie kruszy się w przypadku długoletniego – nawet ponad 10-letniego używania. Górna warstwa podeszwy jest wykonana z poliuretanu o mniejszej gęstości – dzięki temu jest bardziej miękka i lepiej amortyzuje wstrząsy i uderzenia, spodnia warstwa ma większą gęstość – jest bardziej twarda, a przez to odporna na ścieranie i uszkodzenia.

Wspominane buty posiadają oryginalną membranę Gore-Tex, która gwarantuje wodoodporność i oddychalność zapewniającą odpowiedni komfort termiczny, który jest niezbędny podczas aktywności na świeżym powietrzu.

Kolekcja trekkingowa dla kobiet jest wykonana w efektownych wzorach, ze szczególnymi wstawkami kolorystycznymi i kobiecymi akcentami, które nadają całej linii nowoczesności i świeżości. Różnorodne wzory o wspaniałym wyglądzie, kształcie i odmianach.

Linia kobieca marki Chiruca łączy w sobie maksymalność wydajność w górach z dbałością o nowoczesny, kobiecy design.

Informacja prasowa Chiruca

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe