Kolekcja rękawiczek myśliwskich marki Chiruca

Kolekcja rękawiczek myśliwskich marki Chiruca

Hiszpańska marka Chiruca w swojej kolekcji dedykowanej myśliwym posiada szeroką gamę rękawic wykonanych z najnowszej generacji tkanin, które zapewniają doskonałą ochronę dłoni podczas polowań.

Kolekcja rękawiczek myśliwskich marki Chiruca

Model Arrui to rękawiczki z autorską membraną marki Chiruca – Ch+, która gwarantuje wodoodporność, a także oddychalność. Ten model jest dostępny w kilku wersjach: Arrui Pro (w nowych wariantach kolorystycznych) i Arrui High Visilibity (nowość!).

Bruma to absolutny klasyk kolekcji myśliwskiej. Wyróżnia się sprawdzoną kombinacją tkaniny polarowej i neoprenu. Wzmocnienia w tym modelu zostały wykonane z amary, materiału syntetycznego o dużej wytrzymałości i optymalnej przyczepności. Posiadają także wzmocniony palec wskazujący w obu rękawiczkach. Regulacja nadgarstka odbywa się za pomocą elastycznego poliestru. Ich konstrukcja pozwala na to, by strzelać z dużą precyzją.

Cerro to rękawice ze specjalnym zabezpieczeniem przed przecięciem np. nożem. Zostały wykonane z amary, ale posiadają również bardzo wytrzymałą wyściółkę z kevlaru. Mankiet wykonany z neoprenu dopasowuje się do nadgarstka za pomocą rzepów. Palec wskazujący oraz kciuk są dodatkowo wyposażone w możliwość obsługi ekranów dotykowych (np. w telefonach komórkowych).

Vereda to bardzo lekka i cienka rękawiczka wykonana z lycry. Idealnie dopasowuje się do dłoni, może być używana jako pierwsza warstwa pod rękawiczkę membranową. Została wykonana ze skóry syntetycznej amara z warstwą antypoślizgową. Vereda występuje również w wersji Gold, która posiada dodatkowe wzmocnienia i silikonowe aplikacje na górze dłoni.

Wyraźnie widać, że rękawiczki myśliwskie marki Chiruca zostały zaprojektowane po to, by dłonie myśliwych były chronione w każdych warunkach!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe