Pilos i Arcadia – jesienne, hybrydowe nowości dla myśliwych i miłośników przyrody

Pilos i Arcadia – jesienne, hybrydowe nowości dla myśliwych i miłośników przyrody

Chiruca – znana hiszpańska marka posiadająca w swojej ofercie szeroką linię dla myśliwych i miłośników przebywania na łonie natury zaprezentowała kolejne nowości: ocieplaną kamizelkę Pilos oraz ocieplaną kurtkę Arcadia.

Oba elementy garderoby cechuje nienaganny, estetyczny wygląd. To jednak co je wyróżnia to hybrydowa konstrukcja z syntetyczną izolacją na korpusie i plecach, która zmniejsza straty ciepła i zapewnia lepszą ochronę przed chłodem.

Są one połączone z elastyczną tkaniną po bokach (w przypadku kamizelki) lub na rękawach, bokach i kapturze (w przypadku kurtki). Arcadia dodatkowo posiad również otwór na kciuk na mankietach rękawów.

Zarówno Pilos jak i Arcadia posiadają duże i pojemne zewnętrzne kieszenie a także kieszenie wewnętrzne z łatwym dostępem i elastycznym wykończeniem.

Połączenie klasycznych kolorów z pomarańczowymi akcentami a także nowoczesną, hybrydową konstrukcją sprawiają, że kurtki Pilos i Arcadia prezentują się doskonale nie tylko w trakcie polowań ale także wielu innych aktywności na świeżym powietrzu.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe