Buty turystyczna dla kobiet od Chiruca!

Buty turystyczna dla kobiet od Chiruca!

Hiszpańska marka Chiruca kontynuuje wprowadzanie nowości w kolekcji butów turystycznych. Szczególnie interesująco zapowiadają się dwa damskie modele w których zastosowano nową podeszwę – Ordesa i Biescas.

Oba z tych modeli posiadają nową, dwuwarstwową podeszwę z poliuretanu o nazwie Xtra Sport. Ten rodzaj podeszwy charakteryzuje się doskonałą amortyzacją, niską wagą a przy tym klasycznym wyglądem. Zarówno Ordesa jak i Biescas posiadają niewielki laserowy grawer, który nadaje ich wyglądowi nieco nowoczesności.

Modele zostały wykonane z wysokiej jakości dwoiny (Biescas) lub dwoiny  i nubuku (Ordesa) ale posiadają także wstawki wytrzymałej z tkaniny typu cordura. Odświeżona linia to również nowe, elektryzujące kolory, które wzbudzą zachwyt nie tylko na szlaku.

Te buty idealnie będą nadawać się na długie spacery czy lekki trekking np. po Beskidach ale także Tatrach. Ze względu na swoją elastyczność, amortyzację i lekkość a także wodoodporną i oddychającą membranę Gore-Tex zapewniają optymalny komfort nawet podczas najdłuższych podróży.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe