Padua i Lazio – myśliwy w eleganckim wydaniu!

Padua i Lazio – myśliwy w eleganckim wydaniu!

Z myślą o nadchodzącym sezonie łowieckim, hiszpańska marka Chiruca zaprezentowała dwa eleganckie ubrania dla myśliwych, którzy cenią sobie połączenie klasycznego wyglądu z praktycznymi rozwiązaniami.

Padua i Lazio

 

Lazio to kamizelka, z kolei Padua to model kurtki. Obie części garderoby cechuje estetyczny, klasyczny wygląd, a także lekka, wewnętrzna izolacja, która zmniejsza straty ciepła podczas przebywania na zewnątrz, tym samym zapewniając odpowiedni komfort termiczny podczas polowań. Tkanina zewnętrzna została dodatkowo zaimpregnowana DWR, co zwiększa jej odporność na wilgoć i wodę.

Oba modele posiadają duże, pojemne zewnętrzne kieszenie z łatwym dostępem, a także kieszeń wewnętrzną zamykaną na zamek błyskawiczny (idealne miejsce do przechowywania np. dokumentów czy pieniędzy).

Oba modele zostały wykonane w znanym w środowisku myśliwskim odcieniu zieleni. Nie zapomniano jednak o eleganckich, sztruksowych detalach w kolorze brązowym, które przepięknie się prezentują i nadają ubraniom ekskluzywnego wyglądu.

Lazio i Padua są już dostępne w sprzedaży!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Sklepy

outdoor

hunting

special

internetowe